Rejsy doszkalające przed rozpoczęciem sezonu żeglarskiego

Dla osób, które w roku 2020 wspomogą naszą działalność statutową i  przekażą na cele statutowe kwotę nie mniejszą niż 400 zł., przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która stanowi  pakiet propozycji i ważna jest do końca roku 2020:

 

–  miejsce na  4 dniowym, jednorazowym,  szkoleniowym rejsie  żeglarskim na Mazurach lub Jeziorku ( do wyboru),

– możliwość udziału w wszystkich   żeglarskich szkoleniach teoretycznych organizowanych przez nasz Klub,

– do końca sezonu 2020, na jachcie typu Omega,  umożliwiamy bezpłatny udział w rekreacyjnych rejsach i szkoleniach na jeziorze Dziekanowskim oraz indywidualne korzystanie z tego jachtu w celu doskonalenia swoich umiejętności żeglarskich. Podczas wyboru terminu indywidualnego użytkowania jachtu, rezerwację terminu należy dokonać poprzez kalendarz rezerwacji znajdujący się na stronie www.jkl.waw.pl.

Z przedstawionej oferty można wybrać wszystkie lub dowolną propozycję.

Terminarz szkoleń:

  • Mazury: od 18  do 21 czerwca ( od czwartku do niedzieli), przyjazd w środę( 17 czerwca) wieczorem, jacht typu  Solina 800,   początek i koniec zajęć Ruciane Nida, przystań PTTK AL. Wczasów 17. W programie przepłynięcie przez śluzę, kotwiczenie, manewry na żaglach i na silniku ciężkim jachtem 27 stopowym, manewry portowe, planowanie trasy rejsu ze względu na warunki pogodowe, monitoring pogodowy. W trakcie szkolenia przewidujemy maksymalnie 5 kursantów + instruktor.

Wolne miejsca 2

  • Jezioro Jeziorak: od  03 do 07 czerwca, ( od czwartku do niedzieli), przyjazd w środę( 03 czerwca) wieczorem, jacht Phobos 24, początek i koniec zajęć Iława, Przystań Skarbek, ul Melchiora Wańkowicza 12. W programie kotwiczenie, manewry portowe i na żaglach, planowanie trasy rejsu ze względu na warunki pogodowe, monitoring pogodowy. W trakcie szkolenia przewidujemy maksymalnie 4 kursantów + instruktor.

Brak wolnych miejsc

Koszty szkolenia:

do miejsca rozpoczęcia zajęć  uczestnicy dojeżdżają we własnym zakresie,

uczestnicy rejsu składają się na pokrycie kosztów bytowych ( jedzenie, opłaty portowe) wnosząc  w dniu zaokrętowania składkę do kasy jachtowej. Proponowana składka  wynosi od 20-30 zł /dzień. Pieniądze nie wydane podlegają zwrotowi.

Zapisy na rejs i dodatkowe informacje:

– drogą mailową: jkl.anv@wp.pl

– telefonicznie: 515 12 64 46.

– ilość miejsc ograniczona.